ATİKLER PETROL

ÜRÜNLER

  • Kurşunsuz Premium 97
  • Motorin
  • Kurşunsuz 95
  • LPG Otogaz
  • Madeni Yağ  (Madeni Yağ kataloğu için) tıklayınız.

Misyonumuz

Sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı olmak, değerlerinden güç alarak kaliteli ürün ve müşteri merkezli hizmet sunmak, yaratıcı çözümleri ve olumlu yaklaşımlarıyla, performans ve kar odaklı, sürekli gelişerek büyümek.

Vizyonumuz

Sektöre yön veren, müşteri tercihiyle lider, çalışılması arzu edilen bir şirket olmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik:

Atikler Petrol Nak. İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. faaliyetlerinde ve ilişkilerinde muhataplarına karşı her zaman ve her şartta dürüst ve açık olmayı temel değer kabul etmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de verdiğimiz sözlerin ve taahhütlerin yerine getirilmesinde muhataplarımızın en küçük bir şüphesi olmayacaktır. Hiçbir çalışanımız Kurum içi ve kurum dışı ilişkilerinde güvenilirliğimizi tehdit eden davranış ve söylem içinde yer almayacaktır. Güvenilirlik hiçbir zaman için vazgeçilmeyecek en önemli sermayemiz ve değerimizdir.

Kalite:

Atikler Petrol Nak. İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. olarak Kaliteyi eksiksiz Müşteri memnuniyeti olarak tanımlıyor ve vazgeçilmez temel değer olarak benimsiyoruz. Atikler Petrol Nak. İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. tüm faaliyetlerinde, hizmetlerinde, ürünlerinde müşterilerinin ve muhataplarının memnuniyetini sağlamayı görev kabul etmiştir.

Ulusal Değere Bağlılık:

Atikler Petrol Nak. İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. olarak mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Türk ulusuna hizmet eden bir kurum olmaktan onur ve şeref duyuyoruz. Gurubumuz, Tüm mensupları Türk Ulusunun bayrağına, vatanına, cumhuriyetine, manevi değerlerine, bağımsızlığına hizmet etmeyi görev kabul etmiş ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin sembolize ettiği tüm değerlere bağlı kalmayı kendisine şiar edinmiştir.

Ahlaki Değerlere Bağlılık:

Atikler Petrol Nak. İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. olarak Türk Halkı tarafından genel kabul görmüş ahlaki değerlere saygı göstermek ve bu ahlaki değerlere tüm kurum içi ve kurum dışı faaliyet ve ilişkilerinde bağlı kalmayı bir temel değer olarak kabul etmiştir. Gerek kurum olarak gerekse fert olarak ahlaki değerlere olan bağımlılığımızı tehdit edecek davranış ve söylem içinde olmamaya özen göstermekten taviz vermeyiz. Atikler Petrol Nak. İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. tarihi boyunca faaliyetlerinde kazandığı başarıları hayat hikayesi içinde gelişmiş, şekillenmiş ve her kademede çalışmalarımız tarafından paylaşılmış temel değer ve ilkelerine borçludur. Bu temel değer ve ilkelerimizin bizi gelecekte de başarılı kılacağına inancımız sonsuzdur.

Ortaklar

  • Ramazan ATİK
  • Recep ATİK

Diğer Makaleler...